Ładuję dane

Aktualności

Zdrada - czyli zemsta...

Jak smakuje zemsta zranionej kobiety?? Przekonał się o tym Kajtek w rozmowie z Amelką wyjaśniając sprawę  Jolki z IIIc. Jak przygotować pozew? Co nam będzie potrzebne? Pomoże w tym nasz serwis iDocs.pl - inteligenty kreator dokumentów on-line. Ale nikomu nie życzymy korzystania akurat z tych formularzy, skoro jest ich w serwisie znacznie więcej i pomagają w znacznie przyjemniejszych sprawach, np. w stworzeniu umowy o roboty budowlane lub umowy know-how... Albo gdy sprzedajemy samochód lub chcemy solidnie i pewnie wynająć mieszkanie.

2014-09-25

Kolejna część przygód z iDocs.pl

Amelka i Kajtek razem z iDocs.pl przeżyli kilka przygód. Tym razem przygoda miałach charakter... motoryzacyjny. Zbliża się bowiem jesień, i jak to bywa, dla niektórych z samochodów będzie to ostatnia jesień ich życia. Ale jak kupić nowy i sprzedać stary pojazd zgodnie z prawem? To dobre pytanie, na które odpowiedź daje nasz drugi film - zapraszamy do oglądania:


2014-09-22

Pierwszy spot iDocs.pl

Zapraszamy :-)
2014-09-15

Jak powstawały nasze spoty...

Kiedy rozpoczynaliśmy pracę na powstaniem serwisu iDocs.pl, naszym podstawowym założeniem było to, że musi być prosty, zrozumiały i dostępny dla wszystkich, w szczególności dla osób, które nie mają żadnej prawniczej wiedzy. Staraliśmy się, by iDocs.pl był przejrzysty, a serwis domyślnie potrafił nie tylko podpowiedzieć jakie dokumenty należy jeszcze wypełnić, ale przede wszystkim przygotował i wypełnił je za nas. Duży nacisk położyliśmy także na dostępne procedury – wybraliśmy te, które są najbardziej poszukiwanymi przez klientów kancelarii prawnych. Dzięki temu iDocs.pl jest inteligentnym kreatorem dokumentów prawnych on-line i co ważne, dzięki eksperckiej wiedzy prawników Kancelarii Traktat z Cieszyna, jest zawsze aktualny i zawsze zgodny z prawem.

Aby pokazać, jak łatwo jest korzystać z serwisu, postanowiliśmy nakręcić trzy filmy, które to pokażą. Dziecinnie proste – takie było założenie przy tworzeniu scenariuszy. Tylko jak to zrobić? Na szczęście, pojawiła się Amelka z Kajtkiem, dwójka cudownie uzdolnionych aktorsko dzieci, które wyręczyły nas w demonstrowaniu jak łatwo jest korzystać z iDocs.pl. Zobaczcie, jak powstawały nasze filmy, dzisiaj zdradzamy tajemnicę naszej kuchni – zapraszamy do oglądania!
2014-09-10

Promocja na abonamenty do końca roku!

Abonamenty w serwisie iDocs.pl jeszcze taniej! Od 1 września do końca 2014 roku oferujemy Państwu 80% zniżki na abonament dla małych i średnich przedsiębiorców oraz aż 90% zniżki dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców jednoosobowych.

2014-09-01

Zawarcie umowy spółki cywilnej

Założenie spółki to nie tylko akt prawny. To również zobowiązanie podatkowe.
2014-05-15

Umowa przedwstępna sprzedaży

Czy wiecie, że umowa przedwstępna może odnieść skutki umowy przyrzeczonej?
2014-05-14